Warning: include(http://www.e-nba.pl/bannery/banner_up.php) [function.include]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /vol/www/collegehoops/archiwum/inc/gora.inc on line 2

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'http://www.e-nba.pl/bannery/banner_up.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php-5.2.17-2.4/lib/php') in /vol/www/collegehoops/archiwum/inc/gora.inc on line 2
 
 
 

POSZUKUJEMY CHĘTNYCH DO REDAGOWANIA SERWISU - PRZYŁACZ SIE DO NAS

Czy Duke obroni mistrzostwo NCAA?
tak, są bardzo mocni
nie, przegrają w finale
nie, przegrają w Final Four
nie, przegrają wcześniej w Turnieju 
 :: Zwyci?stwo i pora?ka Wolf Pack
2011-03-06 12:21 - Kosi    


Na zakończenie sezonu zasadniczego zespół Czyża pokonał 3 marca ostatnia drużynę konferencji WAC Louisiana Tech 73:70, a dwa dni później uległ wyżej notowanemu rywali New Mexico State 68:77. W obu spotkaniach Polak nie zachwycił, a większe role odgrywali jego koledzy z drużyny.Bardzo dobrze spotkanie z Louisiana Tech rozpoczął Olek, który już po 10 minutach gry miał na koncie 7 punktów i 2 asysty. Choć jego zespół minimalnie przegrywał z każdą kolejną akcją wyraźnie się rozpędzali. Do przerwy Nevada prowadziła 29:23, a Deonte Burton zgromadził 14 oczek, między innymi trzykrotnie trafiając za trzy punkty.

Drugą odsłonę znacznie lepiej zaczęli gracze Bulldogs, którzy szybko zdołali doprowadzić do remisu, a po kilku minutach wyszli nawet na 6 punktowe prowadzenie. Wtedy jednak do pracy wzięli się Dario Hunt oraz Malik Story wspólnie zdobywając 10 oczek i to zawodnicy Wolf Pack ponownie byli na czele. Choć jeszcze 8 minut przed końcem na tablicy widniał remis po 48, po kolejnych skutecznych zagraniach Nevada wyszła na prowadzenie, którego nie oddała już do końca meczu. Ostatecznie skutecznie wykonywane rzuty wolnym w ostatnich minutach meczu przesądziło o zwycięstwie 73:70.

Deonte Burton w całym spotkaniu uzbierał 24 punkty, a Malik Story dorzucił 15 oczek. Olek Czyż zaś do 12 punktów dodał 6 zbiórek, 2 asysty i 1 blok. W Bulldogs najlepiej wypadli C.J. Scott - 16pkt, 4zb i 3as oraz Kenyon McNeaill - 21pkt i 3zb.

W drugim meczu po wyrównanym początku zaczęła rysować się przewaga New Mexico State i w pewnym momencie wynosiła już ona 9 punktów. Na szczęście dzięki skutecznej grze rezerwowych Wolf Pack udało się zniwelować straty i po 20 minutach gry przegrywali już tylko 36:37.

Po przerwie ponownie nieco lepiej prezentowali się gracze Aggies, a w szczególności dobrze spisywała się dwójka Troy Gillenwater oraz Tshilidzi Nephawe. I gdy po 5 minutach gry wydawało się, że przewaga rywali będzie tylko rosnąć zespół Polaka popisał się "runem" 14-2 zapewniając sobie 5 punktowe prowadzenie. Niestety w kolejnych minutach zagrali nieskutecznie i ogólnie mówiąc słabo pozwalając Aggies na wypracowanie sobie pewnej 10 punktowej przewagi i ostatecznie New Mexico State wygrało 77:68.

Wśród gospodarzy najlepiej wypadł Troy Gillenwater notując 21 punktów, 7 zbiórek i 2 bloki, a bardzo dobrze wtórował mu Gordo Castillo notując 15 oczek i 10 zbiórek. W Wolf Pack 14 punktów, 9 zbiórek i 2 bloki uzbierał Dario Hunt, a Deonte Burton dorzucił kolejne 14 oczek.

Olek Czyż za sprawą bardzo dobrej gry rezerwowego Kevina Panzera (10pkt, 6zb) na boisku spędził tylko 18 minut zdobywając 8 punktów, 2 zbiórki i 2 przechwyty.

Z bilansem 12-18 oraz 8-8 w WAC Nevada zajęła 6 miejsce w konferencji i 9 marca zmierzy się z Fresno State w pierwszej rundzie turnieju WAC.

<--- Wróć


Komentarze | Dodaj komentarz

 
NBA

Tournament 2010

 • 13 marca
  Selection Sunday

 • 15-16 marca
  First Four

 • 17-18 marca
  druga runda

 • 19-20 marca
  trzecia runda

 • 24-25 marca
  Sweet 16

 • 26-27 marca
  Elite Eight

 • 2 kwietnia
  Final Four

 • 4 kwietnia
  Finał NCAA • Najlepszą drużyną Rankingu AP w tym tygodniu jest:


  Ohio State  Wybierz wywiad:  Czytaj artykuł:

 • Nowi uczestnicy NCAA Tournament
 • TOP5 sezonu 2010/11
 • W Final Four obalajš stereotypy
 • Sukces nie zmieni? Haywarda
 • Czas na Final Four

  więcej artykułów
 • hotel Świdnica - gąsienice do minikoparek - granit mauersteine - Wiadomości Wałbrzych - Wikęd Wrocław - ceramika bolesławiec sklep