Warning: include(http://www.e-nba.pl/bannery/banner_up.php) [function.include]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /vol/www/collegehoops/archiwum/inc/gora.inc on line 2

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'http://www.e-nba.pl/bannery/banner_up.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php-5.2.17-2.4/lib/php') in /vol/www/collegehoops/archiwum/inc/gora.inc on line 2

nie, przegrają w Final Four
nie, przegrają wcześniej w Turnieju

:: Grali Polacy
2005-12-04 22:56 - KoGo

Wczoraj swoje mecze rozegrały również męskie drużyny, w których mamy swoich reprezentantów. Zarówno Mississippi State, jak i UC Irvin wygrały swoje spotkania, podczas gdy Kentucky nie udało się pokonać North Carolina - mistrza NCAA z zeszłego sezonu. Ze zwycięstwa natomiast cieszyła się także drużyna Piotra Warawki, grającego w NCAA II.

Pomimo, że North Carolina straciła aż 7 podstawowych zawodników z zeszłego roku (4 wzieło udział w drafcie NBA), Kentucky (# 10 w rankingu AP) nie zdołało wynieść zwycięstwa z wczorajszego meczu. W ten sposób Wildcats przegrali drugie spotkanie w tym sezonie i seria, 11 z rzędu wygranych meczów we własnej hali, została przerwana.

W innym wczorajszym meczu drużyna UC Irvine, w której gra Adam Metelski pokonała San Jose State 68 – 58 wygrywając tym samym czwarty mecz w sezonie.

Natomiast żeby rozstrzygnąć losy spotkania pomiędzy Mississippi State a Santa Clara potrzebna była dogrywka. Po opuszczeniu dwóch poprzednich meczów (z powodu kontuzji kostki) do gry powrócił Piotr Stelmach i pomógł Mississippi State odnieść kolejne zwycięstwo w tym sezonie. W doliczonych 5 minutach meczu, Bulldogs wykazali się 100-procentową skutecznością, w tym trafiając 2 rzuty za 3pkt (10 „trójek” w całym meczu), i pokonali Santa Clara 69 – 82.

Wczoraj dogrywki potrzebowała również drużyna Piotra Warawki, która w dodatkowym czasie gry wygrała z San José State 68 – 58.